| Unique a întrebat:

Dupa chipul de la avatar cam ce nota imi dati si ce parere aveti despre mine? (poza de la avatarul meu)?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, nu pot sa iti dau o nota dar din cate observ esti o fata foarte frumoasa, ai un chip frumos, angelic, ai grija de tine si nu uita ca cea mai mare frumuseste e in suflet, ea nu se vede dar se simte...esti frumoasa dar ai grija sa nu te schimbe acest lucru, sa fi fitoasa, egoista si prea mandra de tine ca oricat ai arata de bine, nu doar aspectul fizic conteaza ci si ce ai in capusor si in sufletele, bafta!

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Semeni cu verisoara mea mai marehee hee
Doamne, de cand nu am vazut-oday dreaming
9big grin

| Bacemi a răspuns:

Cred ca ai 15-16 ani. Nu pun note.

| anss23 a răspuns:

Nu pot sa-mi formez o parere despre cineva daca vad doar cum arata. Aparentele pot fi inselatoare.winking

| Unique explică:

Pentru tota lumea am 17 ani

| Unique explică:

Doamne as vrea sa mai am 14 -15 ani

| cosmin2221 a răspuns:

Esti draguta dupa mine (nu iti fie frica am 9 ani)

| cosmin2221 a răspuns:

| cosm1n_9149 a răspuns:

Nu imi fac pareri dupa avatare! Si nu acord note ca nu sunt in masura sa dau note nimanui!
Asa ca impresie esti OK, dar esti prea tanara (pe la 14-15 ani).

| IloveCats a răspuns:

Dupa poza de la avatar, esti destul de draguta, cand am intrat pe hi5-ul tau si am vazut poza primary, m-am cam razgandit.