| MeGustaaaaa a întrebat:

Hei fetelor... Ce parere aveti de baiatul de la mine din avatar? O nota, o opinie, o parere.

Răspuns Câştigător
| 93Anna93 a răspuns:

Nu mie se pare urat! E chiar simpatic. Fetele de la tine din clasa ar trebui sa mai taca uneori.big grin

15 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Hehe... generatia mea nascuta in 91.
La 12 ne jucam cu putsa in tsarana...
Acu la 12 ani e la moda sa ai iubitlaughing
Bravo micuto, e dragut dar macar de ai mai astepta 2 anibig grin

| 女明DongRi a răspuns:

Nu-i urat deloc! Fetele din clasa nu stiu ce zic. laughing)

| MeGustaaaaa explică (pentru 女明DongRi):

Stiu.Bine, ele`s fitoase din alea`... Ce n`au nimic in cap.Nu si-ar da seama ce`i aia frumusete nici daca le-ar pica in cap. Da` ele cand au cate un prieten din ala urat, zic nuuu ca`i frumosss...laughingSti, baiatu asta ma place, si si eu il plac.Deci, banuiesc ca de aici ai inteles. Ce sa fac?laughing

| 女明DongRi a răspuns:

In primul rand zi-mi si mie varsta voastra, caci in poza, nu stiu daca esti tu si chiar daca esti, pari mai mare din cauza ochelarilorlaughing).

| MeGustaaaaa explică (pentru 女明DongRi):

laughing... Da sunt eu, mersi!:*...Am 12, si el 11, de fapt face 12 in august. Offf cum am putut uita asta?laughing))

| 女明DongRi a răspuns (pentru MeGustaaaaa):

Vai ce entuziasmata esti...ma cam molipsestilaughing
Cred ca stii si tu ca la 11-12 ani nu e tocmai vorba de dragoste, ci de atractia fizica (scuze, a trebuit sa zic asta:d), dar sentimentele difera de la persoana la persoana, asa ca in cazul vostru poate fi nu numai atractie. happy
Si vezi ca ti-am raspuns si la cealalta intrebarelaughing)

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! e un baietel frumusel, e fratiorul tau?:d prea multe nu iti pot zice ca nu se vede prea bine.

| MeGustaaaaa explică (pentru caramela):

Nu, nu e fratiorul meu.laughing... E un prieten...big grin

| caramela a răspuns (pentru MeGustaaaaa):

Sa inteleg ca iti place de el?tongue

| MeGustaaaaa explică (pentru caramela):

Mda...Si?

| caramela a răspuns (pentru MeGustaaaaa):

Hei, nu te supara:d, am intrebat, nu am dat in capphbbbbt

| 93Anna93 a răspuns:

UUU! E dragut!

| MeGustaaaaa explică (pentru 93Anna93):

Multe fete din clasa zic ca e urat...Eu nu cred.happy:X

| 93Anna93 a răspuns (pentru MeGustaaaaa):

Nu mie se pare urat! E chiar simpatic. Fetele de la tine din clasa ar trebui sa mai taca uneori.big grin

| HuBaBuBaa a răspuns:

E simpatic.smug merge laughing. Iti place de el? smug