| pacalici a întrebat:

Ce parere aveti de poza de la avatar se potriveste cu numele sau cu mine funda raspunsului cel mai tare asa ca bagati mare.

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

O veverita uimita.cu o ghinda in brate...pai nu cred ca a pacalit pe nimeni cand a luat ghinda, sau da? Eu zic ca e o veverita norocoasa, daca si tu esti norocos, ar putea fi ceva in genul ''NoRoCeL'' Ce spui?

| Alexandru a răspuns:

Numele tau se potriveste si nu prea. Prin raspunsurile tale faci ironii, farse, dar in acelasi timp esti foarte taios la adresa userilor cu intrebari patetice, useri care intind cam mult coarda varstei in ceea ce priveste in special subiectul "sex". Foarte bune replicile pe care le dai, punere la punct din doar cateva cuvinte, pe cat de exigente, pe atat de justificate.
Vis-a-vis de poza de la avatar, cred ca se potriveste, deoarece se citeste in ochi siretenia si inteligenta de care dai dovada, iar atitudinea care este reflectata in imagine pare sa sugereze ca acea ghinda semnifica obiectivitatea, de cele mai multe ori dureroasa, cu care dai raspunsurile, si, in ciuda voturilor de "stupid" si "nefolositor" neavand de gand sa te debarasezi de ea.

| JsBeibDOLL a răspuns:

E veverita din Ice Age, nu? E asa de dragutsa in film, totusi ar fi mai potrivit numele "inebunit dupa ghinde " sau "ghinda e doar a mea".
Ori alta imgine cum ar fi acestea :http://www.google.ro/......tp?/images

| IepurashRocker a răspuns:

Poza e funny. Nume mai potrivit ar fi : nebunel. laughing

| Opt1k a răspuns:

Pai ma. e veverita aia preitorica din ice age! care pierdea mereu ghinda!
cred ca numele potrivit e ghinionici!