| GABARSOLON a întrebat:

E adevarat ca vine sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu.Nimeni nu stie cand va veni sfarsitul lumii doar Dumnezeu va sti.Sunt doar asa niste predicti pe care fac banii cei de la televizor.Sunt minciuni.Si in alti ani a zis ca vine sfarsitul lumi si na venit.Nu crede in tot ce ti se zice sau ce auzi la tv.Pa,pa

6 răspunsuri:
| Cristiana_3603 a răspuns:

Nimeni nu stie cu exactitate daca maine este sfarsitul sau nu, oricum traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultimawinking

| がさいゆの a răspuns:

Da.Trebuie sa ne teleportam impreuna cu extraterestii pe Venus.Ne vedem la ora 00:00, Nasa.Te astepta cu o sticla de cola!

| WhiteLife a răspuns:

Da, e adevarat, insa nu va veni maine, daca la asta te referi.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Nu o sa fie sfarsitul lumii, nimeni nu poate spune cu exactitate cand sau daca o sa fie.

| Maomau a răspuns:

Da este adevarat!
Pentru asta se organizeaza in marile piete acel CaountDown televizat, adica gen 10, 9. 8, ...3, 2. 1, Uraaaaa, iar dupa Countdown incepe marea petrecere "after" adica cea care se face dupa sfarsitul lumii

| Lilioara a răspuns:

Buna! Nu este adevarat nu te lua dupa ce-i de la televizor pentru ca in realitate nimeni nu stie cand vine sfarsitul lumi, doar Dumnezeu atat, asa ca stai linistit si nu mai crede tot ce vezi la televizor!