| Lalala a întrebat:

E bun un catelus cadou de craciun pentru cea mai buna prietena a >mea?:

Răspuns Câştigător
| Hahaha_5483 a răspuns:

Pai vorbeste cu ea sa vezi daca isi doreste si cu mama ei...si asa o sa vezi daca ii poti luawinkingsucces

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Da, mi se pare ceva dragut.Si daca e adorabil catelul e perfect smug

| Deniisze a răspuns:

Da, este love struck
Mie mi-ar placea sa primesc un catelus de craciun!
Bafta!

| A12NDRA a răspuns:

Da, poti incerca un bichon alb, ar fi o alegere splendida!

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna, da este foarte frumos din partea ta dar daca parintii ei nu il vor ea nu va avea ce face cu el...asa ca mai gandeste-te

| Rubi91 a răspuns:

:X E un cadou foarte frumos. Dar trebuie sa te mai gandesti si daca ai ei o lasa, daca ea si-l doreste.Eu una sunt topita dupa caini:X:X

| Izz a răspuns:

Daca ii plac animalele mai mult ca sigur ii va placea.