| angelica02 a întrebat:

E buna cafeaua verde pentru slabit ca vreau sa slabesc dar mi-e sa nu provoace ceva in neregula? ca as vrea sa o comand

Răspuns Câştigător
| BeckhamRZM a răspuns:

Poți slăbi prin sport, nu trebuie să bagi cafele/pastile sau altceva în tine. Sportul e cel mai sănătos. De la pastile sau cafea pot apărea reacții.

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Slabitul e 90% alimentatie si 10% sport. Nu exista pilula magica gen cafea de slabit, radacina de nu stiu ce, ceaiul portocaliu din platourile boliviei...
daca vrei sa slabesti nu bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic cu zahar/faina, orez, cartofi pentru inceput. Restul e istorie.

| kiri11 a răspuns:

Eu cu acest produs am slabit 16 kg :D doar ca faceam 30 min sprt zilnic si nu mancam nimic dupa ora 20.00 : http://centruldepromotii.com/sanatate/green-coffee-bc/