| smile14 a întrebat:

E complicat... iubesc un baiat dar din pacate sintem doar prieteni el stie ca il iubesc.Intro zi o prietena de-a mea mia aratat ce au vorbit ei pe odnoklassniki. El i-a spus ca o place. Dar ea nu stia ce sa-i raspunda a doua zi am intrebat-o ce ia raspuns dar ea a spus ca el a spus ca a fost o gluma. Ce sa fac? Sa cred? cum sa procedez
"?

1 răspuns:
| LoveForShania a răspuns:

Pai nu stiu sigur. Nu cred ca o place. In fine, poti observa asta si dupa comportamentul lui, daca o urmareste cu privirile, o baga in seama, desi baietii cand sunt cu prietenii lor nu isi baga in seama nici iubitele, deci nu prea afli asa. Dar nu inteleg cu ce te`ar ajuta pe tine daca o place pe ea sau nu!?