| alexlulu51 a întrebat:

E greu la liceul Constantin Diaconovici Loga din Timisoara la sectia Mate Info, vreau sa zic da multe teme de pe o zi pe alta? dati amanunte mersi!

Răspuns Câştigător
| LauraaBlack a răspuns:

Buna Alex love struck! Pot sa spun ca la acest liceu este ca la oricare altul. Temele sunt ''obisnuite'' adica nu sunt multe dar nici putine. Este un liceu bun, :*cat despre invatat thinking, nu este mult pentru ca acest profil ''mate-info'' nu presupune tocit ci presupune logicawinking. Bafta si numai bine! love struck Funda? happy Te roog puppy dog eyes happy!

| Matei97 a răspuns (pentru LauraaBlack):

Imi poti spune ce a insemnat la examenul de bac T1 si T2 la matematica?

2 răspunsuri:
| alexlulu51 explică:

Multumesc pentru raspuns Laura sper ca de la anul sa ne intalnim la Loga :*!