| anonim1512 a întrebat:

E in scola mea un baiat care ma place ne stim de un an, dar nu am vorbit niciodata. Iar de aproape 2 saptamani am vazut ca se uita dupa mine, iar azi timp de cateva secunde ne intalniram cu privirea.

Ma place?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Se poate uita la tine si pentru ca tu te holbezi la el, nu musai sa te placa.
Daca intr-adevar te place, va veni sa-ti vorbeasca!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca te-ar placea ce relevanta ar avea daca nu a vorbit cu tine pana acum, nici nu stii daca sunteti compatibili la caracter.

Sigur te place, ai zis-o in primul rand.

| alexbasinosu a răspuns:

Fata mea. Lasa dreaqu bajetzii ca o sa ramai gravida. Vezitzi de scuala