| Antonies a întrebat:

E normal sa înceapă mustata la aproape 14 ani? Nu mi.am dat cu lama, nimic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BoneShiver a răspuns:

Părerea mea este ca aici nu se pune problema de normalitate laughing Eu am 17 ani si sunt fin ca un bebel (am 1. 82inaltime) si am un coleg puutin mai scund si cu barba + mustata.
Presupun ca aici intra factori precum cel clasic al ereditatii. Poate tatăl tau a fost un "mustacios" cum zic ai mei laughing

6 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Da,e normal!
Cunosc cazuri, totul depinde de factorul ereditar!

| Taduic a răspuns:

Eu de la 14 ani ma barbieresc.

| George8916 a răspuns:

Da ma. ce ti se pare ciudat? te crezi femeie? laughing)

| lolipas a răspuns:

Stai linistit mi se pare normal am avut colegi care u inceput sa aiba mustata de la 12 ani.Si in plus asta e pubertatea! Bye

| DoxiiXD a răspuns:

E normal, nu-ti face grijiwinking

| Antonies explică (pentru DoxiiXD):

Mă gândeam că e prea devreme, multumesc!