| SVD a întrebat:

E normal sa nu mai ai niciun fel de sentiment pentru cei din jur, sa nu te mai emotioneze nimic? Ca eu asta simt.dar nu mi se pare ca as fi deprimata..ba din contra,sunt asa happylaughingDar am chef sa lenevesc,sa stau singura, sau doar cu cei mai buni prieteni.

3 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Bun venit în lumea mea,ia loc te rog, îţi urez şedere plăcută.
Deşi eu am un amestec de sentimente, de ură pentru mai tot şi toate şi de nepăsare.
Dar când te uiţi în jur, cum, cum poţi să nu urăşti?

| rock231girl a răspuns:

Nu prea mai are rost in ziua de azi sa te emotionezi din cauza celor din jur.Sunt atat de sintetici si falsi... Oricum e foarte bine sa fi asa.

| BiancaMo a răspuns:

Mie mi se pare normal sa fii asa. Daca tu te simti bine, ce mai conteaza?