| GirlzM a întrebat:

E o chestie ..ciudata.E vorba de un baiat, deci am sa va povestesc.
Nu-l cunosc de foarte multa vreme, dar cand l-am cunoscut am inceput sa nul-l suport.Pur si simplu, cand auzeam de el inebuneam, imi venea sa-l bat!laughing Asta deoarece, probabil se crede "smecher" si "cult" spunand lucruri care il face patetic si judecand persoane cu care nu va avea in veci vreo asemanare, probabil si din invidie.Pe mine m-a deranjat foarte tare ca a inceput sa jigneasca o trupa, trupa mea preferata de altfel, fara sa stie ca imi place de ei. dar totusi a facut-o. Dupa ceva timp. ne-am mai vazut accidental prin oras, ma intreaba pe mess chestii. daca vreau sa ma combin cu el >-- categoric NU. Un motiv era : nu-l cunosteam foarte bine, iar altul. urasc haterii(Haters gonna hate.), dupa asta..la cateva zile, s-a combinat cu prietena mea. asta a fost ciudat.E ca si cum ar avea optiuni, asta n-a vrut,sa-ncerc cu cealalta. deci se vede pe fata ca e un nesimtit,idiot, etc. acum pretind acelasi lucru mai ales in preajma prietenelor, care de asemenea nu-l mai suporta:spun ca nu-l suport, ca e un prost..etc..am ajuns chiar sa spun ca-l urasc, dar ce se intampla mai exact acum? Ceva ma atrage la el. poate o asemanare cu altcineva, sau comportamentul de bad boy.dar ceva e.Stiti voi. 'fite de Bucuresti', si totusi. ce ma poate face sa-l plac cand eu de fapt toata ziua imi zic " nu-l suport, e un prost, e hater."!
HEL ME. adica. e ceva..normal,nu?laughing Daca ajung sa-mi placa de tipul asta clar o sa merg la un spital de nebunibig grin
So?

3 răspunsuri:
| Borsko a răspuns:

E ok sa-ti placa de el si de stilul asta de "baiat rau" dar e alta treaba sa te bagi cu el, atunci e ceva in neregula laughing big grin

| buburuza2007 a răspuns:

Mie mi se pare amuzant,se intampla de multe ori acest lucru,sa ne placa de un bad boy,nu te ingrijora,dar faptul ca s-a combinat cu prietena ta, ca tu l-ai refuzat, mi se pare ciudat, mai bine ramai la stadiul la care esti acum, nu avansa

| funkygiovi a răspuns:

Aproape in toate cazurile asa a fost la mine.De fiecare data spuneam ca persoana respectiva se da smechera sau chestii de genul si nu il suportam, dar, de la un timp incercam sa tot ajung langa ei..Sincer,cred ca este comportamentul acela de "bad boy"; multe fete sa simt atrase de acest tip de baieti, probabil pentru ca par interesanti si indiferenti...asa ca unele fete vor sa devina acea persoana care o sa ii descopere adevarata; cea draguta si timda.In unele cazuri se intampla, in altele, baiatul se dovedeste a fi un mare "jerk".Ce pot spune...Este o linie fina intre dragoste si urabig grin