| anonimanonima a întrebat:

E rau, daca la varsta de 13 ani am 50 kgx_X! dar nu par grasa![am si un metru, 60]. ce ziceti. trebuie sa tin o cura de slabire?

Răspuns Câştigător
| HoneyR a răspuns:

REZULTATE

Greutatea: 50kg
Inaltimea: 1. 6m
IMC: 19. 53

ESTI SUBPONDERAL
(ai o greutate prea mica pentru inaltimea ta)

Greutatea ta trebuie sa se incadreze intre 51. 2 si 64 kg
Acum vezi incearca sa mai pui ceva pe tine :* funda.../

3 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

La 13 nu trebuie sa iti pui o problema legata de greutate ca esti in schimbare poti sa prinzi multe kg si sa te inalti sau poti sa te inalti etc. Eu eram fff slab si dupa m am ingrasat si acum am slabit fara sa fac nimica. Pana la 18 ani cam asa tot corpul este in schimbarewinking

| Lucky9441 a răspuns:

Stai linistita e perfect.happy si eu am 13 ani mai inalta cu 8 cm si am 55 de kg. da nu se observalaughing big hug asa e organismul. o sa slabesti. nu tine curahappy

| Ѕαяωאאα a răspuns:

Nu e ca nu PARI grasa nu ESTI grasa. Si eu sunt aprox la fel si mi-am facut un test pe Wii Fit si mi-a zis ca e perfect. Ar trebui sa te ingrijorezi daca ai fii ca prietena mea la 1. 60 sa aiba 35 de kg.