| eu.;] a întrebat:

Ziceti-mi o dieta. o cura de slabire eficienta.rapida.
o saptamana?
dau fundita
va rooooooog

Răspuns Câştigător
| Mara_4803 a răspuns:

Mananca cel putin un fruct si o leguma pe zi, bea multa apa, mananca sanatos(fara cipsuri, cartofi prajiti...) si fa multa miscare pana transpiri. fundita?

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

O cura verificata de mine, pe mine este asta:doua zile pe saptamana (marti si joi, de ex.) mananci numai mere crude, cate vrei si cum le vrei, rase sau nerase, si apa cat mai multa! Merele sunt alimente cu calorii negative, si cu cat mananci mai multe, cu atat corpul consuma mai multe calorii sa le digere! Fa proba asta o saptamana si ai sa ma pomenesti (de bine, sper!). Daca a mers, poti sa o ti oricand vrei sa-ti ajustezi tinuta! Eu am slabit cam 2 kg pe saptamana.La inceput mai mult, apoi mai putin. Dar am tinut cura o luna si jumatate! Si s-a vazut!

| candycarrie a răspuns:

Mananca diminata lapte slab si fulgi sau paine prajita cu branzica si ceai da neaparat sa mananci dimineata, pe la pranz opteaza pentru ceva usor si putin, gen, carnita de pui, orez sau salata, ceva usor, slab in grasimi, doar carne de peste si pui, nu prajita, fiarta sau inabusita, si seara apa si fructe, sau un morcov crud. mananca cel mult un bol de mancare cand mananci, eu faca s-a cam de o luna si am slabit in kilograme nu stiu cat, dar iti zic ca hainele care nu intrau pe mine imi sunt aproape largutelaughing depine si de organism, sper sa te ajute:*

Răspuns utilizator avertizat
| savingyou a răspuns:

Nestlefitness.com in 14 zile! succes!

| dichi a răspuns:

Sunt multe diete si cure de slabire pe internet. Eu iti recomand una care am incercat-o recent si sunt uimit de rezultate. Am slabit aproximativ 8 kg in 3 saptamani si nu am pus inapoi nimic dupa ce am incheiat dieta. Adresa este www.dieta-acai-berry.com :) sper sa iti fie de folos