| nicoleee30 a întrebat:

E un baiat dragut cu care de fiecare data cand iesim in grup si sta langa mine la masa sau pe banca flirteaza cu mine, punandu-mi mana pe picior, mangaindu-ma pe picior. Mi se pare frumos si nu stiu cum as putea sa-i raspund si eu inapoi la flirt. Adica eu ce ar trebui sa fac atunci cand el ma mangaie pe picior? Multumesc

2 răspunsuri:
| BeastMaster a răspuns:

Imi imaginez ce as face eu... i-as trage un pumn. Dar probabil tu ar trebui sa ii zamdesti seducator.

| Clauvdgg a răspuns:

Pai sa razi sa, il iei in brate... apoi laughing sti tu. :*