| adddaa a întrebat:

M-am apucat de scrima si am intalnit un tip. Eu sunt genul de persoana care nu reuseste sa faca diferenta intre flirt si pur si simplu comportament dragut sau foarte prietenos. Nici de data asta nu imi dau seama. Tipul pare timid si dulce si am observat ca de fiecare data cand imi zice ceva imi pune mana pe umar. Am vrut sa vad daca mai face asta si cu alte fete, dar se pare ca doar cu mine face asta. Uneori mai exersam impreuna si desi este mai bun decat mine, mereu imi lauda o lovitura, oricat de buna sau rea ar fi, si chiar vine langa mine, imi pune mana pe umar si imi spune ca l-am lovit bine. Cand ma loveste el, de fiecare data ma intreaba daca sunt ok.
Credeti ca e doar dragut? Sau poate e un pic mai mult? Intr-un fel incepe sa imi placa putin de el pentru ca mi se pare adorabil, dar incerc sa opresc impresia asta. In curand cursul de scrima se va termina si nu stiu daca el va continua, dar eu voi lua o pauza si ma voi reapuca. De aceea, nu stiu daca il voi mai revedea.
Multumesc anticipat! De asemenea, fundita happy

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt sanse mari sa te placa

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric este dragut cu tine!
Cat despre placut si alte sentimente, daca le avea, iti spunea pana acum.
Eu cred ca, asa se comporta cu toate fetele si este un comportament perfect normal pentru un coleg de lupte!

| many404 a răspuns:

Se vede de la o posta ca te place, primul lucrul e atingerea, apoi laudele, se pare că îi timid încearcă tu să fii mai îndrăzneață cu el.

| springmood16 a răspuns:

Eu cred ca te place