| Ayannn83838 a întrebat:

E vreo problema daca carnetul meu de elev nu e avizat (semnatura director/diriginte + stampila)?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este si inca una foarte mare, fiindca poate fii considerat un carnet fals, fara valoare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e nicio problema daca nu vrei sa il folosesti pentru bilete la transport sau mai stiu eu ce chestii asemanatoare.

| cristianmihai1 a răspuns:

Daca carnetul dvs. de elev nu este avizat, poate fi considerat nevalid si poate cauza probleme in situatii cum ar fi participarea la examene sau respingerea biletului gratuit pentru transportul feroviar (cu trenul ai gratuit cat timp esti elev). Este important sa verificati cu scoala dvs. daca carnetul dvs. a fost avizat si, daca nu, sa luati masuri pentru a-l aviza cat mai curand posibil.