| Bogdan_Gabriele_1990 a întrebat:

E vreo problema daca carnetul meu de elev nu e avizat (semnatura director/diriginte + stampila) pentru clasa a 10-a?

Răspuns Câştigător
| Punyaso a răspuns:

Nu poţi beneficia de transport gratuit, dar în rest nu e nici o problemă, eşti ready to go my friend!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Doar atunci vei avea probleme, daca trebuie sa faci dovada ca esti elev.
Carnetul de eleveste un document care este valabil doar stampilat si semnat din partea scolii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema in ce sens? E problema daca vrei reducere CFR, spre exemplu.

| Yee a răspuns:

Eu nu il am avizat dintr-a V-a. Si sunt a-X-a.

-Yee

| bmerry a răspuns:

In principiu nu este nici o problema. Însă, daca doresti sa călătorești cu trenul ori sa beneficiezi de reducere pentru mijloacele de transport in comun, nu se va putea.