| Madalina_2286 a întrebat:

Era un film de groaza cu niste tineri care erau la o petrecere intr-o casa foarte mare si au facut farse la telefon, au dat peste un psihopat care a venit la ei in casa si i-a omorat pe toti de la petrecere. A fost si pe Kanal D prin februarie...
Vreau sa stiu cum se numestebig grin.

Răspuns Câştigător
| SufletAcadelicit a răspuns:

Dacă nu, poţi căuta pe site-ul canalului, dacă are cumva. la arhivă, sau ceva de genul.

8 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

@Ellysa acum a scapat de la ginecolog si vrea sa-i anunte pe toti daca raman sau nu gravizi!laughing

| SufletAcadelicit a răspuns:

Cred că e Scary Movie 1. Dar filmul e o parodie. totuşi, poţi verifica.

| Madalina_2286 explică:

Nu e Scary Moviesad...
Filmul era cu adevarat de groaza, oricum, multumesc de ajutorbig grin

| bizi a răspuns:

7eventy 5ive, cred ca e filmul pe care il cauti

| Ellysa a răspuns:

Nu, nu poti ramane gravida, atata timp cat ciclu iti vine regulat.Cel mai bine e sa te duci la doctor` :*

| Ellysa a răspuns:

Scuze`,eu am dat la alt din asta`. si nu stiu de ce a aparut la intrebarea asta`winking

| EJxJtK a răspuns:

Si pana la urma cum senumeste?

| Andra1096 a răspuns:

@ Ellysa ce raspuns e ala?
vezi ca incurca.si adresawinking