| carla02 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste un film de groaza. unul in care erau mai multi tineri la o petrecere si au inceput sa sune cu numar privat, apoi numarul privat i-a sunat pe ei inapoi si le-a spus ca vine dupa ei. Si nu au crezut dar intr-un final a aparut si i-a omorat pe totibig grin. Aveti idee cum se numeste filmul? Multumesc. Funda! :*

Răspuns Câştigător
| carla02 explică (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Esti geniala! Il caut de mult timplaughing Multumesc mult :*

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru carla02):

Cu placere ma bucur ca te-am putut ajuta! eu sunt o fana a filmelor horror si asa in general le stiuhappy

| SEDIU a răspuns (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Daca tot esti o fana a filmelor horor imi poti spune si mie unde pot gasi SCREAM seria subtritrata in romana?

| carla02 explică (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Mie-mi zici?! Cred ca nu trece saptamana in care sa nu vad cel putin 3 filme de groaza cu sor'meabig grin. Filmul acesta l-am vazut acum mult timp si mi-am adus aminte de el, dar nu mai stiam cum se numeste. Am tot cautat pe net, dar nimic. Acum ma chinui sa gasesc un site pe care sa il pot vedea...alte filme interesante si chiar de groaza, mai sti?big grin Mi-am pierdut de multe ori timpul cu tampenii, iar acum cam greu sa gasesc un film asa...mai pe gustul meubig grin

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru carla02):

Da probabil ca nu l-ai gasit ca se scrie si un pic mai ciudat! pai acum a aparut si wrong turn 5 daca ai vazut primele parti pana acum... mirrors 1 si 2 mi-au placut foarte mult, dead silence, the descent 1 si 2, bloody mary toate partile,drag me to hell, the unborn, the uninvited, children of the corn numa prima ca a doua nu imi place, silent hill 1 si 2, Blood Runs Cold, Creature, the hole, 30 Days of Night: Dark Days, Altitude, the tribe 2007 si mai sunt o gramada. daca le0ai vazut astea iti mai spun si altelehappy

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru SEDIU):

Da stiu unde da aici nu e posibil sa iti spun ca nu am drept sa public!

| carla02 explică (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Pai am vazut wrong turn (1 mi-a placut cel mai mult); de dead silence si de drag me to hell am dat de foarte multe ori, dar sincer niciodata nu m-au tentat aceste filme; silent hill nu mi-a placut ca am vazut creaturile de la inceput, iar filmele cu creaturi nu mi se par de groaza, mi se par niste aiureli ...restul nu le-am vazut, cred. Mai caut putin filmul 7eventy 5ive; daca nu il gasesc cred ca incep sa caut prin lista ta laughing :*

8 răspunsuri:
| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Pai asa e si cu filmele astea depinde ce genuri iti plac cu fantome, cu zombie, cu monstrii, cu canibali etc... daca mai ai nevoie si pot te ajut cu mare placere