| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat? Ca daca ei 10 pastile de diazepam, adormi si mori in somn? Ms!

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Nu este adevarat insa cu siguranta ajungi la spital cu dureri groaznicewinkingapp...nu mai intreba asa ceva.de fapt nici nu mai gandi asa ceva vreau sa fii sanatoasa esti prea draguta sa patesti ceva ai toata viata inaintebig hug

pupici pupici:*

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu cred ca e adevaratwinking
Dar oricum prea multe pastile fac rauwinking

| deejayra a răspuns:

Da ia vreo 50 sa fii sigura

| alecs871 a răspuns:

Ehe, cred ca e bine daca mai apuci sa adormihee hee

| cretzufinish a răspuns:

Suna a sinucidere? thinking

| andreutz a răspuns:

Nu este adevarat. Em am problema cu niste dureri groaznice de cap, si intr-o zi am luat 7 pastile. Na ca nici durerea nu mi-a trecut, nici nu am adormit in ziua respectiva si uite ca inca mai sunt in stare sa postez la intrebarea ta. Deci nu, nu mori! oricum, nu recomand sub nici o forma decat in cazuri de forta majora!

| adi4ever a răspuns:

12 la 10 traiesti degeaba. idioat-oooooooooooooo

| Alphawolf a răspuns:

Nu este adevarat. Trebuie o cantitate mult mai mare pentru a muri dar sper ca nu ai ginduri urite! De ce pui o asfel de intrebare?

| Luy a răspuns:

Nu este adevarat.Am luat eu 30 zilele trecute...si n-am patit nimic.Doar mi-am ingrijorat partinii si familia.
Am ajuns la spital cu perfuzii si alte chiestii dar a 2-a zi am fost pe picioarele mele.Am dormit mai toata ziua dar seara am putut sa le dau mart la table baietilor de la bloc. Poti sa iei si 100... daca nu esti sortit sa mori.nu mori.Eu pentru moment am renuntat la gandurile astea si voi incerca sa-mi formez o viata noua! Renunta la gandurile astea ca de murit nu vei muri asa usor!

| blackann a răspuns:

Nu mori.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu e chiar adevarat.ca nu mori.imediat.te doare ingrozitooor vreo doua trei ore, dupa aia transpiri si ti se face frig da un frig atroce, si dupa aia ai halucinatii cum ca te inghite pamantul.eu zic sa iei mai bine vreo douazeci de dropsuri cu lapte. sunt bune dulci, si te calmeaza. si te tin si treaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu dar nu sa ei in ecces

| soporaeternus a răspuns:

Depinde de greutatea persoanei si rezistenta la medicamentul respectiv. daca organismul este obisnuit cu medicamentul, acele 10 pastile nu sunt fatale. oricum nu are rost, cunosc persoane care au facut asta cu doze mult mai mari si doar si-au stricat ficatul.nu se moare asa de usor