Este adevarat ca daca esti prea dragut cu fetele intri in friendzone?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca fata aia te place sau nu.
Daca ea te place si tu te comporti frumos cu ea o sa te placa si mai tare, dar daca te vede ca pe un prieten si te comporti frumos cu ea te va vedea ca pe un prieten si mai apropiat si nu isi va da seama ca tu o placi.

5 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Intri-n torturezone.

| SzbInfinite a răspuns:

Nuu.
Fiecare fată are dreptul să placă un anumit băiat din 100 alte motive, nu neapărat că nu se poartă frumos cu ea şi atunci automat vrea să fie cu el.
Din contră, dacă se poartă un băiat frumos cu ea sunt mai mari şansele să îl placă :*

In cazul meu nu cred ca se pune. 7 fete mi-au placut pana acum. Cu toate m-am comportat foarte frumos, eram dragut, voiam sa ma apropii de ele. Si. DANG FRIENDZONED. Ieri seara a fost after-party-ul de la balul bobocilor la care am participat si mi s-a stricat toata seara. sad. Am pus ochii pe o fata, a aflat c-o plac, a venit la mine si mi-a zis ca nu vrea sa strice relatia de prietenie dintre noi doi. Acelasi raspuns l-am primit aproape de fiecare data. straight face

| SzbInfinite a răspuns (pentru Unknown211):

Asta nu înseamnă că este din cauză că te-ai purtat frumos... Poate dacă eraţi prieteni de mult timp, chiar s-a simţit ciudat să te vadă în postura de iubit al ei. Oricum, nu e bine să generalizăm, mie îmi plac băieţii care se poartă frumos şi dulce.; o3 Depinde de fiecare persoană în parte, oricum, eu cred că o fată apreciază mult mai mult un băiat drăguţ şi simpatic :*

Scuze pentru raspunsul intarziat laughing. Atunci era Noiembrie, m-am cunoscut cu ea prin Septembrie. Deci. 2 luni...