| andreea_4134 a întrebat:

Este adevarat ca e pacat sa te pupi cu cineva in saptamana patimilor?

2 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Cine a spus asta?
nu cred de fapt stii numai la noi romanii gasesti asa ceva ca este pacat sa faci aia, ca este pacat sa faci cealalta sa nu speli sa nu calci si tot asa.ca scrie in biblie? nu? eu nu cred chestia asta si uite ca nu am o religie cine stie ce dar pur si simplu refuz sa cred ca Dumnezeu a spus ca este mare pacat sa te saruti cu cineva in saptamana patimilor cand el insusi ia creeat lui ADAM o pereche nu? fundita?

| RoxXxiIi a răspuns:

Nu laughing
de fapt nu cred thinking