| toffy a întrebat:

Este adevarat ca exista o religie unde daca razi esti pedepsit?

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

Hm... Nu tot ce zboara se mananca.
Nu cred ca exista o astfel de religie. Poate este interzis sa razi in locuri sacre (biserica) dar in rest nu cred.

4 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Daca razi? Da si cel fara religie rade.Eu n`am auzit de o asemenea religie, care iti interzice sa razistraight face

| Nebuneală a răspuns:

Nu prea cred asta

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Parca am auzit de asa c`va dar nu stiu sigur...Stiu ca nu e frumos sa razi in biserica manastiri etc...In fine in ziua de azi orice e posibilhappy.

| FineBroAndy a răspuns:

Cu asta m-ai dat pe spate rolling on the floor. Pai si daca iti zice unu o gluma si te bufneste rasul ce faci? Eu nu cred ca exista.