| selena_5077 a întrebat:

Este adevarate zvonurile cum ca miley cyrus este insarcinata?

16 răspunsuri:
| L7L a răspuns:

Acum nu mai e da cica a fost. Da a avortat la 16 ani. proasta ce sa-i faci.

| Thunderstruck a răspuns:

Este adevarate ca tu este analfabeti?

Răspuns utilizator avertizat
| yodeni a răspuns:

Este adevarate zvonurile? in fine si doamne logic ca nu este insarcinata cu cine sa fie cu taicasau doamne ce prostii mai intrebi

| Enigmă a răspuns:

Doamne!
Ce analfabeta esti.
Fereasca adminu` de asa inteligenti ca dumnea`ta. oh go on
Du-te si dati foc scumpa!

Pa, pa!

| maricx a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarate zvonurile? straight face
nu stiu daca a fost, ce eu stau sa ii urmaresc viata lu hana montana?=)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am id-ul ei si mi-a spus ca nu este adv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred. dar se spune ca este adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred. dar poate o fi adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nicigand ea este o copila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nici pe departe adevarat. E cel mai prostesc zvon

| bobeicageorgiana a răspuns:

Da este adevarat ca este insarcinata, ea a mai fost insarcinata odata la 16 ani cu nick jonas dar a avortat acum este cu altcineva cu care se va casatori in septembrie anul acesta, eu stiu chiar de la ea de pe contul sau de pe twitter. Funda?:X:X:X

| selena_5077 explică:

DexyMars mai bine dati tu foc ca esti o tampita si nu mai imi zice mie asa daca am gresit un pic nu trebuie sa ma critici asa tu cine oi fi franchenstain

| selena_5077 explică:

Si nu numai pentru ea sa stiti ca toate m-ati criticat degeaba pentru ca daca am gresit si eu un pic nu stiti voi cum sunt in realitate!

| dienutza_9556 a răspuns:

Sa stiti ca de la miley cyrus ma astept de la orice si toate astea dupa ca em auzit ca se drogheaza si multe altele...nu stiu daca e insarcinata cu adevarat dar multe zvonuri confirma asta