| xdIoanaBuzilaxd a întrebat:

ESTE bine sa-mi trosnesc degetele de la picioare?

:X

happy

4 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

Nu este bine deloc pentru ca mai tarziu vei avea mai mari probleme cu ele...La mine daca le misc se trosnesc singure si am fost la medic de familie si o zis sa evit lucrul acesta ca altceva nu are ce sa-mi faca! straight face Funda?:*

| PuFuLeTe a răspuns:

Nu e bine deloc! Mai tarziu vei avea probleme!big grin

| Nickelback a răspuns:

Nu nu e bine deloc multi o fac chiar si eu o fac la ora de sport in continuu dar nu e bine

| habibi2012 a răspuns:

Nu este bine pentru ca fiecare deget de la picioare are legatura cu un organ intern