| pintexim a întrebat:

Buna se poate intampla ceva daca imi trosnesc degetele si gatul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| FerLin a răspuns:

Obiceiul asta il am si eu si din cate am inteles din mai multe surse, in ceea ce priveste trosnitul degetelor, la batranete iti vor tremura mainile, sau, ne vor tremura mainile happy

| grgdlk a răspuns:

Din ce stiue, unii spun ca o sa ai dureri in timp cica reumatism, oricum nu cred ca este vreo persoana care sa nu mai faca chestia asta macar din cand in cand, deci nu i problema, cu gatul ai grija sa nu l trosnesti de tot intr o zi

| MariusMarius96 a răspuns:

Vrajala,e bine ca le troznesti doar mai trebuie si ele dezmortite, eu le troznesc mereu rolling on the floor

| yoanayd a răspuns:

Iti uzezi incheieturile.happy asa stiam...

| boomy a răspuns:

Nu nimic nu se va intimpla big grin