| alexandru3107 a întrebat:

Salut! Din ce cauza imi tot trosnesc degetele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din cauza unui obicei prost.
Ideal este sa nu mai faci asa, ca nu-i sanatos.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Trozenesc dacă le troznești. S-a depus ceva pe cartilaje.

| Lukasssz a răspuns:

Esti stresat

| 1997onur a răspuns:

Și eu la fel fac din cauza la greutății mise prind degetel și simt sale dau un refresh nu știu dacă m-am exprimat cu trebuie dar dacă nu le trosnesc mise prind degete ma dor puțin și după ce le trosnesc nu mai nimic.

| alexandru3107 explică (pentru 1997onur):

Acelasi feeling il am si eu, practic imi simt mainele incarcate si dupa ce imi trosnesc degetele, parca scap de acea incarcatura.

| 1997onur a răspuns (pentru alexandru3107):

Oboseală de asta după ce le troznești nu mai ai nimic la mine asa este.