| DanaX a întrebat:

Este ceva de capul agentiei de modele "General Management Models" care selecteaza fete de prin magazinul Bucur Obor si le duce la etaj pentru a le explica mai multe (+ 70 lei taxa de inscriere vezi-doamne) sau este doar o mare teapa?

2 răspunsuri:
| Cupcake666 a răspuns:

O mare teapa
m-au acostat" si pe mine dar am mai trecut prin astfel de agentii si mi-am dat seama ca este o mare TEAPA
nu te sfatuiesc sa te duci la porcaria asata
daca ar fi eu te-as sfatuii sa te duci la MRA pentru ca aici se face treaba buna