| ZeeaMaffy a întrebat:

Este cineva care tocmai a terminat a 8 a si vrea sa dea in cluj napoca la liceu? As vrea niste pareri despre ce liceu ati alege la profil stiintele naturii?

Răspuns Câştigător
| PinkLips847 a răspuns:

Cele mai bune licee din Cluj Napoca cu profil Stintele Naturii sunt:
1.Liceul Teoretic Nicolae Balcescu cu media 9, 59
2. Colegiul National Emil Racovita- 9, 68
3.Liceul Teoretic Avram Iancu - 9, 45
4.Liceul Teoretic Onisifor Ghibu - 9, 11
5.Liceul Teoretic Victor Babes - 8, 31
6.Liceul Teoretic Eugen Pora - 7, 97

Sper ca te-am ajutathappy

| ZeeaMaffy explică (pentru PinkLips847):

Asta am vazut si eu in brosura. cum se face ca racovita are media mai mare dar balcescu e pe locul 1?

| PinkLips847 a răspuns (pentru ZeeaMaffy):

Asta nu stiu... poate dau mai multe sanse... Oricum si Balcescu si Racovita sunt licee bune happy