| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil sa fiu indragostita de 2 baieti dintr.o data? Adica povestea e.: eu sunt intr.o relatiee cu un baiat de vârsta mea. Dar pe care nu il mai plac pentru ca e prea insistent si dependent de mine laughing) stiu ca suna ciudat dar asa e. nu ma mai lasa in pace.in wweekend ma tot cheama sa ne intalnim si daca vreau sa stau acasa cu familia se supara si mie nu imi pasa ca ma enerveaza chestia asta. Iar un alt baiat mai mare cu 5 ani emfoarte dragut, dar care a plecat azi in Germania. M.am atasat dde el si faptul ca a plecat la munca.mi.a frant inima. Am plans si eu si el inainte sa plece.A venit la mine la scoala sa isi ia ramas bun. Spune ca tine la mine si ca ii sunt foarte draga si abia asteapta sa ne vedem cand vine inapoi. desi de multe ori a gresit e un prieten foarte bun do vebea la mine acasa si povestea cu mama. Incerca sa ma desparta de cel cu care sunt acum pentru ca era gelos. Si hmmm. Nu a reusit. Mie imi e mila de prietenul meu pentru ca nu a mai avut iubita pana acum si o sa sufere daca ne despartim si nu stiu ce sa fac. :'(. dar mai este un baiat ce ma cheama sa ne intalnim eu am zis ca amici dar nu pricepe. si incearca sa ma cucereasca si poate o sa reuseasca. Cu el am avut primul sarut. a fost foarte special. si el e special. Si nu stiu ce sa fac. Sfaturi va rog pentru ca imi e rusine sa i spun celei mai bune prietene pentru ca zice ca sint nebuna si nu ma intelege. Funda :*

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eterna poveste. te-ai plictisit de prostul care te vrea mereu si vrei altceva. zii ca numai tii la el sa nu mai spere ca un prost. altceva nu exista. "relatia" voastra de 2 bani nu va tine

| doreal a răspuns:

Nu am citit tot pentru ca imi dau seama deja. Esti indragostita de ala, dar celalalt (actual) nu te lasa in pace. Tu iti dai seama ca iti bati joc de ei 2? Adica, hotaraste-te, nu poti fi cu 2 deodata (sa fi cu unul, dar totusi sa te gandesti la celalalt) pentru ca le ranesti sentimentele. Mai rau ii faci primulul daca nu ii spui ce simti, ca nu iti place de el. Nu te sacrifica pentru nimeni, nu are rost. Si celalalt care a plecat in Germania te place macar?

| anonim_4396 explică (pentru doreal):

Nu intelegi. Prietenul meu actual e nesimtit si nesuferit. Deci e instare sa intre in camera peste mine. e un nesimtit si neascultator si foarte tampit. Am un nepot ce a avut cosmaruri si el il tot speria pe copil. Pfff. Mai apoi celalalt ce a plecat da. Ma place. Actualul. Nu pot sa il descriu. In weekend vine acasa dupa mine la 9 dimineata sa mergem pe afara. Nu e sanatoasa chestia asta. Pt mine nu e normal.

| doreal a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci desparte-te de el.winking Nu merita chiar deloc sa stai intr-o relatie care sti ca nu va merge, inutil.

| TeckTonik997 a răspuns:

Esti o curva, scuze...

| anonim_4396 explică (pentru TeckTonik997):

Cred ca nu stii ce inseamna curva de fapt!

| TeckTonik997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da, stiu. Curva face ceva de genul ce faci tu, cea care face sex pe bani e prostituata. happy

| anonim_4396 explică (pentru TeckTonik997):

Aha si ce fac eu ca sa spui ca sunt curva, tu /mă. Mai bine cauta in dictionar ce inseamna. hai dpune ce sm facut sa spui ca sunt curba. Din pacate nu ai argumente. Di se pare ca nu ai citit tot

| TeckTonik997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt cu X, imi e dor de Y, vorbesc cu Z. Ce naiba? Aia e definitia. happy 1 cuvant 5 litere

| anonim_4396 explică (pentru TeckTonik997):

Imi e mila de el. Oricum m.am despartit de el. De laurentiu imi e dor pentru ca imi e foarte bun prieten! Iar cu celalalt vorbesc pentru ca imi scrie. nu sunt genul de fata sa insel chiar daca nu mai plac acea persoana. Nu trebuie sa zici chestiile astea despre mine pentru ca nu ma cunosti. se intampla ceva ciudat iar eu am vrut niste sfaturi nu jigniri... Dar asa sunt romanii mari judecatori.Ce sa zic pfff