| zuppyby a întrebat:

Este posibil sa uiti sentimentele adevarate pe care le porti unei persoane care nu stie acest lucru? De ce cand nu il mai vad un timp sentimentele parca dispar, da cand il vad iar dupa veo 2-3 saptamani sentimentele reapar.

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Ochii care nu se văd se uită... În plus, nu vă leagă nimic altceva, nu există în realitate sentimente profunde. Îl placi și-ți aduci aminte de asta doar când îl vezi.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Dacă sentimentele dispar când nu îl mai vezi înseamnă că nu îl iubești, probabil e doar o atracție fizică.