| Andamaria12 a întrebat:

Este rusine daca ma pocaiesc?

Răspuns Câştigător
| diamondsonmytongue a răspuns:

Hei, desigur ca nu.
Fiecare om are dreptul sa apartina cultului pe care-l considera mai ok pentru el si in care el, desigur, se simte bine.

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Daca tu te simti ok asa si o faci pentru tine, nu.

| whatevernvm a răspuns:

E mai usor sa te sinucizi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Rusine nu, da e pacat sa iti f*** viata

| corbulalbrosu a răspuns:

Ce speri sa obtii printr-o asemenea imbecilitate? Viata vesnica? Un loc asigurat in rai? rolling on the floor

| lemonjuice a răspuns:

Dumnezeu ne spune ca, cui ii este rusine cu Isus, si Lui Isus ii va fi rusine cu el inaintea Tatalui, deci Biblia ne invata chiar sa nu ne rusinam chiar daca lumea asta vrea. happy