| mandy3 a întrebat:

Este un baiat la scoala care tot incearca sa il bag in seama.ma intalnesc cu prietenele de la clasa in care el, vine si el mereu sa ma salute...Ma invitat in parc cu rolele.Ma luat de mana... Ce credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur te place. iar daca te a luat de mana si tu i ai permis, inseamna ca si tu il placi?!big grin.pare dragut la prima vedere. iar indiferenta ta il doare, de aceea incearca sa se bage in seama cu tine.incearca sa ti atraga atentie pentru simplu fapt ca el nu apare in decorul tau de zi cu zibig grin

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

E logic ca te place, dar nu e cam disperat?hee hee

| Emena a răspuns:

Sigur da.nu e greu sa iti dai seama.intreaba`l sa vezi daca te place

| fluturas a răspuns:

Da, te place
kiss

| anaid a răspuns:

Mai are sa iti dea inelul de logodna si totul e rezolvat!laughingAcum intrebarea este :"Tu il placi pe el?"

| dragutza a răspuns:

Dap, te place! happy accepta si totul incepe!

| lololololol a răspuns:

Desigur! Bafta!

| idontknow a răspuns:

Da cred ca te place. tu poti sti mai bine ca nimeni dupa felul in care se comporta, cum iti vorbeste, cum te priveste.noi nu potem fi siguri de asta. tu singura trebuie sa-ti dai seama de astawinking

| motanelul a răspuns:

Normal ca te place, incearca si el sa te cucereasca, si poate o sa reuseasca, asta ramane de vazut daca te lasi tuh cucerita, si iti place de el.

| maya_7683 a răspuns:

Ioi fata dusa esti.Cum dreq poti scrie asa aiurea? Nu dai pe la orele de romana sau te plimbi cu respectivul prin parclaughing?

| Lavy_4392 a răspuns:

Te placewinking un baiat nu te invita undeva si nici nu iti acorda atentie daca nu ar fi interesat de tinewinking Daca si yu il placi si e geul de baiat care iti place incearca sa vezi ce iese. oferiti`va cate o sanasa unu altuia sa vedeti ce iesewinking :X

| Bybyloy[:x] a răspuns:

Sal.:*.
Sigur te place.Si vrea sa-ti arate asta!
Dar daca tie iti place si vrei ca intre tine si el sa fie ceva mai mult decat prieteni probabil ca o sa fi-ti fericiti!
Acum totul depindede tinai facut e!
Eu zic sa ne scrii inapoi sa stim si noi ce ai facut pana la urma!
Mult succes!:*

| mandy3 explică:

Va multumesc!

| ☺Pǻ§†ٱLµ†Zǻ●Löž☻ a răspuns:

Sigur ca te place :*Iar daca si tu il placi dai mai multa atentie :*

| assus a răspuns:

Ofertai si uh mai mult! te place da nu e sigur ca si uh il placci pe el

| bobo404 a răspuns:

Sigur te place

| Reellex1 a răspuns:

Da daca a facut asa desturi minunate desigur ca te place!

| georgyny a răspuns:

Multumesc de sfatbig grin