| eusunteusituestitu20 a întrebat:

Este ziua mamei mele, vreau si eu un mesaj mai lung, va rog frumos. Dau fundita.

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

La multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi ani! E destul de lung?

| xBlindBeauty a răspuns:

Nu noi ar trebui sa-ti dam, scrie ce simti tu happy