| RauL139988 a întrebat:

Astazi este ziua mamei prietenei mele... Ce mesaj cu la multi ani ii pot trimite? Cel mai frumos primeste funda

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bine dar sa si scrii jos : Sursa: @ de pe TPU

| Lioana a răspuns:

Du-i mai bine un buchet de flori si ii spui simplu "La multi ani".

| Anabela777 a răspuns:

"La multi ani doamna (nume de familie)! Va urez sanatate multa si fie ca toate dorintele sa vi se implineasca."

E simplu. Nu vad de ce te-ai complica atat de mult. E maica-sa. Pana la urma nu vrei sa pari un lingusitor, asa-i? Conteaza ca macar ti-ai dat interesul. Plus ca oricat de lung si extravagant ar fi tot un mesaj este, probabil ar conta pentru ea la fel de putin ca celelalte. Sunt doar cuvinte.

Dar daca chiar vrei ca mesajul tau sa fie diferentiat de celelalte gaseste o poza cu ea si cu prietena-ta, lucreaz-o putin intr-o aplicatie de editat poze si scrie urarea pe poza.