| gabygaby99 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna un mesaj pentru ziua mamei mele? Dar sa fie unul foarte frumos.

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Cel mai frumos mesaj este acela spus din inima ta. Ceea ce simti pentru mama ta si faptul ca o iubesti mult ii poti scrie in acel mesaj.Sunt sigura ca o va bucura mai mult decat orice.
Bafta si la multi ani mamei tale:*

| gabygaby99 explică (pentru mihaelaa18):

Multumesc foarte mult. cred ca imi vine cv in minte chiar acum

| mihaelaa18 a răspuns (pentru gabygaby99):

Nu ai pentru ce:*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te la momentele frumoase petrecute alaturi de ea, si descrie ce simti. Nu ai nevoie de straini sa iti spuna cum sa-ti descrii sentimentele fata de mama ta.

| gabygaby99 explică (pentru anonim_4396):

Mersi foarte mult.o sa ma gandesc

| denymar a răspuns:

"Te iubesc foooooaaaarte mult!"

| allinam a răspuns:

Pentru o mama( si vorbesc din experienta mea de fiica si de mama) nu conteaza frazele alea pompoase. Spune-i ceea ce simti, multumeste-i pentru ceea ce a facut pentru tine, si cred ca nu isi va dori altceva decat sa fie sanatoasa. Sa o pretuieste caci este totul