| iulia_2767 a întrebat:

Este ziua mea.am maturat, mi-am facut curat in camera si acum trebuie sa invat ...ma simt ca dracu.si am facut 13 ani.mai ziceti si voi?!

Răspuns Câştigător
| Alina0491 a răspuns:

Hei, ii normal sa te simti aiurea de ziua ta facand curat si invatand. Iulia eu te inteleg. Macar in ziua in care mai imbatranesti cu un an sa ai parte de tot confortul, de toate bucuriile. Mie asa mi se pare corect. Macar pana la 18 ani. Imi pare rau ca nu te poti distra de ziua ta sad si LA MULTI ANI!

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ha ha ha.
si ce vroiai? nu mai ai 10 ani sa faci petrecere de ziua ta cu colege cu porcarii d-alea
sa maturi, sa faci curat sunt activitati pe care trebuie sa le faci mereu, doar nu vrei sa stai in mizerie
si sa astepti sa-ti faca altu...ramai cu asteptatul.
cat despre invatat, o faci pentru tine.ca trebuie daca vrei ceva de la viata asta daca nu sa vezi ce-ai sa mai maturi si sa faci curat
bun venit in realitate si la multi ani!

| LoveForShania a răspuns:

Da, ce coincidenta este si ziua mea! Implinesc 16 ani...
Pai asta e si eu duminica cand am facut sa zicem o petrecere parintii erau la servici si eu am facut curat, am si invatat.
Daca altcineva nu iti face curat mai bine stai in mizerie totala? Cine vrei sa iti invete, mama? Nu mai ai 7 ani ca sa iti stea totul la picioare, si mama si tata sa te ajute la lectii si sa iti puna mama farfuria cu mancare, de asemenea sa iti faca curat in camera.
Ai 13 ani, hellloooooooooo.
Vrei sa zici ca pana la 18 ani iti face mama curat in camera nu?
Nu mi se pare normal. In fine daca tu consideri asa... vorbeste si tu cu parintii ca e ziua ta si chiar daca nu faci petrecere si tort etc. macar cheama niste prietene la tine azi sau maine si iei si tu niste bomboane sau prajituri si cateva sticle de suc ca doar ai si tu 30 lei in buzunar nu?
Bafta si la multi ani!

| iuliana1221 a răspuns:

Pai ce sa zicem? la multi ani!winking

| AleShHa a răspuns:

Pai nu stiu?happy
Fha sh` uh ce simti la 13 ani\dancing

Frunditsa

| swet girl 22 a răspuns:

Asta e.sarbatoresteo maine cu colegii de clasa, ia cateva cutii de bomboane si cateva baxuri de suc si distreazate