| anonim_4396 a întrebat:

Eu mi-am înșelat iubitul când aveam o luna și ceva din prostie, am crezut ca sunt atrasa de persoana cu care l-am înșelat deoarece eram manipulata și regret enorm. Îl iubesc mult pe iubitul meu, scuze fostul pentru ca azi s-a despartit de mine din cauza ca el încă se mai gândea la trecut. Am încercat sa repar dar nu mai știu ce sa fac. El ma iubește mult dar na. Vreau sa ne împăcăm. Aveam 5 luni si ceva împreuna. Prima data am fost ocupată forțat de ăla de mai multe ori și eu tot stăteam cu el deoarece eram o proasta.Nu stiu ce sa mai fac

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Deci dupa ce l-ai inselat el tot te vrea iti merita soarta, iar tu nu il iubesti, il ti ca un catelus, un tampon emotional atat

| Andreeush a răspuns:

Cred că e prea prost băiatul dacă vrea să fie iar cu tine.

| MPersephone a răspuns:

Sa accepti consecintele actiunilor tale. Ai facut o greseala oribila, eu mi-as pierde respectul fata de persoana care inseala.
Ai sansa sa mergi mai departe si sa nu repeti. Tine minte cum te simti in momentul asta, imortalizeaza clipa si nu mai ajunge aici.

| dani420 a răspuns:

Treaba i consumată deja. Daca il iubești cu adevărat, si vrei ca relația sa continue arata i asta. Nu i mai aminti de prostia pe care ai facut o, si fa l si pe el sa nu se mai gândească la asta. Sau voi fetele va așteptați ca tot noi sa reparam si situațiile astea? Am trecut si eu prin cacatu ăsta, e o durere de nedescris. Daca il iubești, si știi ca si el te iubește si ca ii e rău fără tine, repară chestia asta. Nu aștepta sa te caute el, sa ti scrie el, etc. Fiindcă facem cat facem, înduram, acceptăm, si trecem peste multe cu vederea. Fiindcă na. Asta i treaba noastra in relație. Sa va fie vouă bine. Da când se întâmplă de astea, se cam schimba rolurile. Sau cel puțin ar trebui. Daca ii vorba de iubire. Sper ca nu ai luat o altfel. Ti am spus doar părerea mea, părerea unui băiat care a pățit aceeași chestie in ultima relație