| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu pot intelege cum gandesc baietii, adolescentii, nu inteleg nimic poate cineva sa-mi explice
va arat o conversatie de exemplu ce vrea fata asta sa zica :
eu:Ce faci?
ea:Bine smile face
eu:frumoasa poza ta de craciun, auzi, tu vrei sa vi azi in club?
ea:mersi si nu...; laughing - aici nu inteleg ce vrea sa spuna? m-a injurat nu stiu, nu pot percepe ce zic fetele, sau sa inteleg anumite gesturi.Ce pareri aveti ce poate inseamna asta?

7 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Ti-a multumit si te-a refuzat. Ce-i asa greu de inteles?

| aninominatus a răspuns:

Te-a respins mai incearca laughing

| DarthRevan a răspuns (pentru aninominatus):

Nu stiu nimic, nu inteleg ce pot vorbi si ce nu, cu fete sau baieti de varsta mea 16 ani. Daca vorbesc cu persoane mature e altceva ma pot intelege, dar cu persone de varsta mea nu. Nu pot sa-i inteleg

| aninominatus a răspuns (pentru DarthRevan):

Stiu te cred, dar sa nu fi timid vei regreta... am experienta...

| DarthRevan a răspuns (pentru DarthRevan):

Persoane*

| DarthRevan a răspuns (pentru aninominatus):

Pai nu inteleg ce sa zic, mai bine tacc decat sa fiu prost si fara sens pe langa subiect, incerc sa vorbesc de un subiect dar ele dau raspunsuri scurte si nu stiu ce sa zic!

| Criss_Angy_1994 a răspuns:

Păi pur și simplu nu vrea să meargă în clubwinking