| anonimulanonimus a întrebat:

Sunt un baiat in clasa 6 si implinesc 13 ani peste 3 luni. Mie imi place de o fata si suntem foarte buni prieteni (apropo acea fata nu stiu daca ma place dar stiu ca inca nu are iubit) si vorbesc cu ea odata la 3, 4 zile. avem conversatii putin cam scurte asa ca as vrea sa imi faceti voi o conversatie model pornind de la repliciile:
Eu:Hey
Eu:Ce faci?
Ea:Bine
Ea:Tu?
Eu:Bine

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Chestiile astea nu se invata undeva si nici nu exista un model dupa care sa te iei. Deschide pur si simplu un subiect. In loc sa spui ca faci bine, spune ca faci ceva. Sau intreaba ce ii place, incearca sa o cunosti.

3 răspunsuri:
| ShamelessQboy a răspuns:

Pune mana pe carte, lasă relatiile, traieste-ti copilăria, ai o vată inainte pentru dragoste si sex!

| anonimulanonimus explică (pentru ShamelessQboy):

Tu sa taci. Cine esti tu sa imi zici ce sa fac. Eu am interebat ceva si astept un raspuns corect

| anonimulanonimus explică (pentru ShamelessQboy):

Tu sa taci. Cine esti tu sa imi zici ce sa fac. Eu am interebat ceva si astept un raspuns corect. In plus orice om stie ca nu trebuie sa introduca date adevarate. Tu nici nu sti varsta mea reala