| anonim_4396 a întrebat:

Eu plec in tabara la oradea. Credeti ca mi-or ajunge 200 de lei? Stau 7 zlie!

1 răspuns:
| Narcis196 a răspuns:

Frate nu stiu ce sati zic depinde ce tabara este daca iti da mancare de la ei si este ceva mai izolata de un sat/oras nu ar avea rost sa-ti iei atatia bani pentru ca nu vei avea ce face cu ei eu am fost anul trecut intr-o dabara la sighet tot asa pe 7 zile mi-am luat la mine 100 ron si n-am avut ce face cu ei caci tabara era pe un deal la 5 km de oras si nici nu ne-a lasat sa plecam asa ca am venit acasa cu jumate ca restul i-am papat la pizzabig grin
Deci in concluzie da iti ajungwinking