| contpublic a întrebat:

Eu si prietenele mele nu jtim' ce sa mai facem ca sa nu ne plictisim' asa ca vreau sfaturi sau niste lucruri misto pe care sa le facem! Dau fundita!*::*

Multumesc aniticipat!:*

2 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Buna!
faceti un blog despre ceea ce faceti voi
spre exemplu faceti bratari care sa le postati si cum le-ati facut

sau transformati din niste blugi simpli, plictisitori unii cool si postati secretul, poze cu blugii si etc

faceti tutoriale despre make up sau outfituri etc happy

| Ge0 a răspuns:

Cheama`ti prt la tine acas` daca afr e urat.[faceti poze funny,spuneti glume,folositi calculatorul facand teste caraghioase,comandati pizza sau va pregatiti ceva o salata,asc muzica`,va filmati,vb pe mess,va uitati la un film etc]. daca afr e frumos mergeti in parc[la o inghetata,cu barca,cu cart`urile,tiribomba,role,skate,biciceta,faceti poze cu prt,sau daca nu stati pe banci si vb sau va jucati adevar sau provocare,carti, cantati la chitara, asc muzica` la casti.etc].sau prin centru.[la fel faceti poze sa aveti amintiri,va uitati la haine,va plimbati,vorbiti,mergeti la film, la un suc, etc]sunt multe de facut. sper ca te-am ajutatwinking