| Lady21 a întrebat:

Ce chestii sa facem eu si prietenele mele cand ne intalnim ca sa nu ne plictisim? ex facem schimb de lucruri etc. Funda la cele mai multe! P.S nu vreau chestii de genul mergeti in parc si va plimbati, barfiti etc.

Răspuns Câştigător
| DeadSmile a răspuns:

Aduceti mancare. Uitati-va la filme (comedie. horror. dragoste etc...), jucati adevar, provocare sau procent. bataie cu perne. big grinD. faceti poze. filmativa laughing... faceti farse (ex: aruncati cu apa in cap la oameni ). Sper ca te-am ajutat! Fundita smug

| Lady21 explică (pentru DeadSmile):

Mersi mult bun raspuns!

9 răspunsuri:
| Anonimaa77 a răspuns:

Uitati-va la filme.^^ Eu si prietenele mele asta facembig grin faceti-va poze, mergeti la o inghetata, faceti-va parul.

| CrazyStuff a răspuns:

Uitati-va la un film, gatiti impreuna, faceti-va parul sau jucati jocuri.

| NightBadDreams a răspuns:

Spunem povesti de groaza, ne machiem una pe cealalta, facem karaoke, ne uitam la filme povestim diferite chestii mai penibile, iar uneori incercam sa gatim impreuna laughing) incerca si o sa te distrezi de minuewinking

| Lady21 explică (pentru NightBadDreams):

Super raspuns mersi mult-

| blaugranu a răspuns:

Tu vorbesti serios? asta e intrebare de pus? luati-va cate un vibrator si simtiti-va bine

| Lady21 explică (pentru blaugranu):

Esti prost/a sau te faci?

| spike09 a răspuns:

Jucati si voi ceva gen adevar sau provocare.

| giulia17 a răspuns:

Incercati sa faceti clatite americane (pancakes), inghetata cu fructe ...filme.

Întrebări recente