| anonim_4396 a întrebat:

Eu sun blond cu ochii albastii, am fata rotunda, 14 ani si vreau sa-mi spunteti si mie ce tunsoare sau freza sa-mi fac ca sa arat bine.

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Sigur se holbeaza fetele dupa tine oricum big grin Baietii blonzi cu ochii albastri sunt visul oricarei fete laughingPoti sa-ti faci creasta din aia in frunte, in varful capului sau sa-ti lasi breton putin si sa-l facvi cu placa big grin

| AnnePlatt a răspuns:

Fetelor le plac mult baietii cu parul blond si ochii albastri. Tunsoare ti s-ar potrivi gen JB, bob. Sper ca te-am ajutat! Bye!