| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce freza sau tunsoare sa-mi fac ca sa arat bine, tinand cont ca eu sunt blond cu ochii albastrii si 175 cm inaltime? Dau fundita pentru ce mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| bodysun a răspuns:

Forma fetei e mai importanta decat inaltimea in alegerea unei frizuri...

| MissKarolina a răspuns:

Salut, in primul rand am nevoie de niste repere.ce forma are fata ta, cati ani ai, si cat de mult timp esti dispus sa stai in fata oglinzii?

| drivere a răspuns (pentru MissKarolina):

Fata mea este rotunda, am 14 ani si in fata oglinii stau cam 15 minute

| OLumeDeVise a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine cu breton pe toata fruntea (pana la sprancene) am o colega blonda si are cam inaltimea ta si ii sta foarte bine :*