| laura_9178 a întrebat:

Eu sunt satena si vreau sa ma fac un roscat si pentru asta ar trebui sa ma decolorez ca sa iasa cum vreau.si ma gandeam sa cumpar o sticluta de oxidant de par si sa o ameste cu vopseaua.credeti ca e bine sau va dauna foarte mult parului?

Răspuns Câştigător
| noone3239 a răspuns:

E bine.Altfel nu prea o sa-ti iasa culoarea dorita.Si cine stie cu ce ai sa te trezesti in cap. Nu va dauna parului acel oxidant, ca doar nu il folosesti frecvent. p.s: sunt coafeza

1 răspuns:
| DianaLostInDreams a răspuns:

Mai bine nu incerca experimente de care nu esti sigura, cel putin poti sa intrebi o persoana care stie despre asta.