| denibb a întrebat:

am culoarea parului roscat inchis si as vrea sa ma vopsesc blond sa imi iasa gen un saten deschis, dar nu vreau sa imi decolorez parul... credeti ca ar putea merge? vreau sa scap de roscatsad

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fara decolorarea, nu, nu ar merge!

| eminescuhipiot a răspuns:

Decat sa risti sa ai in cap o omleta, mai bine mergi la un coafor, macar sa intrebi.

| Izabellamirela a răspuns:

Asa am avut si eu parul da am folosit zeama se lamaie am stors 3-4 lamai si dupa am pus zeama de lamaie in par am stat asa o ora si de la prima aplicare s-a vazut rezultatul iti recomand cu incredere incearca ca nu ai nimic de pierdut crede-ma bafta happy