| brutmunt a întrebat:

Eu vreau sa slabesc 5 kilograme numai dundu-ma cu bicicleta.Cate ore si cate zile ar trebui sa ma dau ca sa slabesc 5 kilograme? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Pagnel a răspuns:

Pff...ar trebui vreo 2-3 ore/zi timp de aproximativ 2 luni pentru ca datul cu bicicleta este un sport antrenant pentru picioare si pentru metabolism
Sper ca ti-am fost de ajutor

2 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

2-3 ore timp de 2-3 lunii in fiecare zii, si mers cu bicicleta in deal nu pe drum normal ca asa poti sa mergi si 20 ani ca nu faci nimic

| Sicmao a răspuns:

Multe