| Gabriela144 a întrebat:

Exista o alta metoda de indreptare a dintilor in afara de aparat dentar?

3 răspunsuri:
| BambiSd a răspuns:

Cu placa de par.

| crystynel23 a răspuns:

Acum nu stiu la tine dar spre ex la mine dinti mis cam strambi si am mers la stomatolog sa vad ce sa fac, trebuie sa port aparat dentar?
mo trimis sa fac o radiografie dentara si o observat ca dintii mi se strambau din cauza iesirii maselelor de minte... astfel, acum trebuie sa mi-o scot
asta ar fi o modalitate dar depinde de la persoana la persoana happy

| Gabriela144 explică:

Dintii din fata mi-s despartiti si am aparat dentar dar nu imi place sa il port